Joukkueet


Yleisen sarjan joukkueet ilmoittautumisjärjestyksessä:

Joukkueen nimiJoukkueen nimen lyhenneKapteeni / Pelaaja 1
Karttu Litsarit KLits Antti Pietiläinen
Virheist oppii ja kokemus karttu PikkuG Lauri Leppäkoski
Sätkyn Sedät SäS Otto Salminen
Formatia Klubben FK Mikael Mäki-Latvala
LähettiinOikeenPoikaPorUkallaVIInaaKisKoO Loppuviikko Valtteri Manninen
Band Of Boilers BoB Tuomo Nummela
Apteekin kautta ApKa Anna Pietilä
Crazy Hateful Puffins CHP Taina Salminen
Matto Alta Liittouma Lonkeron Aamuisiin Siemauksiin MALLAS Matti Jokinen
se Ksii se Ksii Elias Räsänen
Ketun_nenät KeNet Armi Rissanen
Formatia Klubben FK Eemeli Pesonen
kalia_Ukot k_U Jussi Hakkila
Jäbät JB Vesa Liukkonen
Hupakot Hupakot Neela Walin
White Trash WT Heidi Saukkonen
MUTSIS MUTSIS Petra Helmiö
Posin kautta Posi Elsa Pyymäki
puumalan pörrö perseet PPP Topi Kainulainen
aitoa_menoa AiM Iiro Pulska
Haukeen ja Vereen HauVe Sonja Töyrylä
Itämainen Twisti IT Justus Hämäläinen
HoidetaanOttaminenTehokkaasti HOT Ella Hatara
Ars Enema ArsE Mikko Myllymäki
Kännijännitys KÄJÄ Jenni Partti
Solakat Karttuvajakit XXS Perttu Palkia
Polvi Polvi Kimmo Penttinen
FC HR FC HR Miro Pussinen
Tiikerit TIK Elias Tiilikainen
Haloo Hauki? HaHa? Petra Kaukonen
USS Voyager VOY Jere Lilja
Disko_lisko DL Antti Peltotalo
Team Snell TS Antti Holopainen
Vihko Auki VihA Tatu Kärki
Skinnrilan Surkeimmat kyykkääjät 2 SSK 2 Elias Peltola
Ehkä Wanhatkin Ottaa Kierroksen EWOK Masi Kähkönen
Motivaatioryhmä MOT Janne Rahko
Raittiit oluesta kieltäytyvät urhot ROKU Jari Havuaho
Lentävä Piirakka LePi Joel Salmi
Autismiliiton Talvipäivät AuTa Eetu Hyyppä
Kemistit Yrittää Selvinpäin KYS Konsta Hiltunen
Pelleedos Pelleedos Ida Leiviskä
Esox lucius ladies ELL Jasmine Savallampi
MUSSUKAT MUS Eeva Saranpää
juovu Ksii juovu Ksii Leevi Hovatov
Suomen Virallinen HaukiKerho SuViHaKe Markus Hannula
KuhmonKivaKyykkä KKK Lauri Pulkkinen
KC Kaatuneet Pulut KaLut Anssi Rantatalo
Pöllönsilmät Pölö Antti Avelin
Ratakanat RäKä Riikka Purho
kaupungin Valot #1 1 kV Vilppu Penttilä
Skinnarilan Sika Klupi 1 SSK1 Johan Rahikainen
LapTOp ry 1 Laptop1 Elina Leppä
Kaplaakin Alumni 2 KAlu 2 Nino Silvennoinen
Kiurun Uudet Kujeet 3.0 KUK 3.0 Jukka-Pekka Nieminen
Saippuakullipyllypillukauppias SkppkS Erkki Minkkinen
Hupiukot Interference HUI Santeri Pöyhönen
LABion Mölkkyklubi LABMK Jesse Latva
P1lluP4ll1P0x PPP Aapo Räsänen
Kartut vittuun KV Otto Tiainen
Kyykkäkerho RSÄ KyRSÄ Teemu Kauranen
Vanhat laivahomot VLGAY Jesse Rauma
Lpr PowerBottoms LPRPB Sofia Tervo
Murmelit Murms Oona Sulkunen