Pudotuspelit: mukana 32 joukkuetta        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
1 SuHa 13.30 SuHa vs. KiiVi   1   -1 - 36   -1 - 32   -2 - 68
2 Höhö 13.30 Höhö vs. JOK   2   2 - 24   18 - 26   20 - 50
3 av 13.30 av vs. SKP   3   0 - 10   4 - 10   4 - 20
4 Hyv 13.30 Hyv vs. Nöhö   4   19 - 36   16 - 30   35 - 66
5 AiM 13.30 AiM vs. La Sól   5   16 - 18   10 - 16   26 - 34
6 TWIST 13.30 TWIST vs. FCMH   6   0 - 1   0 - 1   0 - 2
7 ASS 13.30 ASS vs. JPP   7   8 - 32   2 - 22   10 - 54
8 SuHaB 13.30 SuHaB vs. YÖK   8   36 - 20   22 - 21   58 - 41
9 EWOK 13.30 EWOK vs. #AP   9   11 - 10   17 - 20   28 - 30
10 TT 13.30 TT vs. TAPPOclub   10   4 - 16   14 - 15   18 - 31
11 Pava 13.30 Pava vs. SPS   11   22 - 28   18 - 22   40 - 50
12 PkO 13.30 PkO vs. Jbt   12   16 - 16   14 - 34   30 - 50
13 ROKU 13.30 ROKU vs. HeRe   13   31 - 16   13 - 14   44 - 30
14 TiMi 13.30 TiMi vs. KCO   14   38 - 28   40 - 32   78 - 60
15 Vk 13.30 Vk vs. SSK   15   20 - 43   23 - 14   43 - 57
16 Kc TiNa 13.30 Kc TiNa vs. TS   16   33 - 8   24 - 20   57 - 28
17 TS        
18 SSK        
19 KCO        
20 HeRe        
21 Jbt        
22 SPS        
23 TAPPOclub        
24 #AP        
25 YÖK        
26 JPP        
27 FCMH        
28 La Sól        
29 Nöhö        
30 SKP        
31 JOK        
32 KiiVi        
       
       
Pudotuspelit: mukana 16 joukkuetta        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 SuHa 14.15 SuHa vs. TS   1   4 - 20   0 - 23   4 - 43
V2 Höhö 14.15 Höhö vs. Vk   2   1 - 15   2 - 27   3 - 42
V3 av 14.15 av vs. KCO   3   2 - 27   7 - 40   9 - 67
V4 Hyv 14.15 Hyv vs. HeRe   4   10 - 16   0 - 20   10 - 36
V5 AiM 14.15 AiM vs. PkO   5   7 - 22   0 - 20   7 - 42
V6 TWIST 14.15 TWIST vs. Pava   6   9 - 20   2 - 32   11 - 52
V7 ASS 14.15 ASS vs. TT   7   2 - 6   18 - 24   20 - 30
V8 YÖK 14.15 YÖK vs. EWOK   8   12 - 14   20 - 15   32 - 29
V9 EWOK        
V10 TT        
V11 Pava        
V12 PkO        
V13 HeRe        
V14 KCO        
V15 Vk          
V16 TS        
       
       
Pudotuspelit: mukana 8 joukkuetta (puolivälierät)        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 SuHa 15.00 SuHa vs. EWOK   1   2 - 14   4 - 18   6 - 32
V2 Höhö 15.00 Höhö vs. ASS   2   2 - 13   2 - 13   4 - 26
V3 av 15.00 av vs. TWIST   3   34 - 7   8 - 13   42 - 20
V4 Hyv 15.00 Hyv vs. AiM   4   6 - 4   4 - 2   10 - 6
V5 AiM        
V6 TWIST        
V7 ASS        
V8 EWOK        
       
Pudotuspelit: mukana 4 joukkuetta (välierät)        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 SuHa 15.45 SuHa vs. AiM   6   0 - 4   -3 - 6   -3 - 10
V2 Höhö 15.45 Höhö vs. TWIST   8   12 - 10   10 - 2   22 - 12
V3 TWIST        
V4 AiM        
       
Sijoitusottelu: Pronssiottelu        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
H1 AiM 16.30 AiM vs. Höhö   1   2 - 6   10 - 10   12 - 16
H2 Höhö        
       
Sijoitusottelu: Finaali        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 SuHa 17.15 SuHa vs. TWIST   1   2 - -1   -1 - 8   1 - 7
V2 TWIST