Pudotuspelit: mukana 32 joukkuetta        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
1 OJAssa 13.30 OJAssa vs. KVaAk   1   0 - 43   4 - 39   4 - 82
2 SuHa 13.30 SuHa vs. LTR   2   -4 - 32   2 - 22   -2 - 54
3 AiM 13.30 AiM vs. AM   3   12 - 44   -1 - 30   11 - 74
4 ASS 13.30 ASS vs. BI   4   17 - 30   4 - 30   21 - 60
5 PkO 13.30 PkO vs. VihA   5   13 - 16   8 - 12   21 - 28
6 EWOK 13.30 EWOK vs. UnKka   6   4 - 30   18 - 32   22 - 62
7 VaLahomot 13.30 VaLahomot vs. BI2   7   16 - 18   18 - 30   34 - 48
8 TT 13.30 TT vs. Krap   8   15 - 42   16 - 31   31 - 73
9 BooB's 13.30 BooB's vs. SGK   9   48 - 8   38 - 8   86 - 16
10 GEI 13.30 GEI vs. PANO   10   29 - 28   39 - 18   68 - 46
11 TMK 13.30 TMK vs. ELMUKELMU   11   30 - 26   28 - 10   58 - 36
12 JIHAD 13.30 JIHAD vs. DZ   12   27 - 30   33 - 38   60 - 68
13 FC HR 13.30 FC HR vs. NuPaSka   13   13 - 17   16 - 24   29 - 41
14 SKP 13.30 SKP vs. KüLü   14   40 - 18   14 - 20   54 - 38
15 Hepat 13.30 Hepat vs. TS   15   16 - 17   20 - 26   36 - 43
16 KAlu 13.30 KAlu vs. 'bama   16   0 - 1   0 - 1   0 - 2
17 'bama        
18 TS        
19 KüLü        
20 NuPaSka        
21 DZ        
22 ELMUKELMU        
23 PANO        
24 SGK        
25 Krap        
26 BI2        
27 UnKka        
28 VihA        
29 BI        
30 AM        
31 LTR        
32 KVaAk        
       
       
Pudotuspelit: mukana 16 joukkuetta        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 OJAssa 14.15 OJAssa vs. KAlu   1   0 - 8   2 - 12   2 - 20
V2 SuHa 14.15 SuHa vs. Hepat   2   4 - 21   -1 - 32   3 - 53
V3 AiM 14.15 AiM vs. KüLü   3   12 - 28   6 - 22   18 - 50
V4 ASS 14.15 ASS vs. FC HR   4   8 - 25   5 - 32   13 - 57
V5 PkO 14.15 PkO vs. JIHAD   5   18 - 24   14 - 32   32 - 56
V6 EWOK 14.15 EWOK vs. ELMUKELMU   6   9 - 18   17 - 28   26 - 46
V7 VaLahomot 14.15 VaLahomot vs. PANO   7   14 - 28   8 - 26   22 - 54
V8 TT 14.15 TT vs. SGK   8   11 - 13   12 - 20   23 - 33
V9 SGK        
V10 PANO        
V11 ELMUKELMU        
V12 JIHAD        
V13 FC HR        
V14 KüLü        
V15 Hepat          
V16 KAlu        
       
       
Pudotuspelit: mukana 8 joukkuetta (puolivälierät)        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 OJAssa 15.00 OJAssa vs. TT   1   3 - 24   0 - 24   3 - 48
V2 SuHa 15.00 SuHa vs. VaLahomot   2   0 - 32   -1 - 22   -1 - 54
V3 AiM 15.00 AiM vs. EWOK   3   6 - 20   8 - 12   14 - 32
V4 ASS 15.00 ASS vs. PkO   4   2 - 8   8 - 15   10 - 23
V5 PkO        
V6 EWOK        
V7 VaLahomot        
V8 TT        
       
Pudotuspelit: mukana 4 joukkuetta (välierät)        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 OJAssa 15.45 OJAssa vs. ASS   6   -2 - 2   0 - 18   -2 - 20
V2 SuHa 15.45 SuHa vs. AiM   8   0 - -1   -1 - -1   -1 - -2
V3 AiM        
V4 ASS        
       
Sijoitusottelu: Pronssiottelu        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
H1 ASS 16.30 ASS vs. SuHa   1   14 - 0   16 - -1   30 - -1
H2 SuHa        
       
Sijoitusottelu: Finaali        
       
# Joukkue Aika Ottelu   Kenttä   1. Erä   2. Erä   Lopputulos
V1 OJAssa 17.15 OJAssa vs. AiM   1   -1 - 6   2 - 6   1 - 12
V2 AiM